Surface Functionalisation through Nanoscale Science

PRZEMYSŁ ENERGETYCZNY

Energia jest od czasów rewolucji przemysłowej coraz bardziej kluczową potrzebą cywilizacji i współczesnego świata. W ostatnich dziesięcioleciach możemy zaobserwować większe zainteresowanie metodami odnawialnymi, tj

  • energia słoneczna
  • panele fotowoltaiczne
  • słoneczne systemy cieplne
  • Solar updraft towers
  • wiatraki

Wszystkie te metody wymagają zastosowania w procesie produkcyjnym niezawodnych i trwałych elementów. Części są w większości narażone na ekstremalne warunki (duże amplitudy temperatur, słona woda, silny wiatr itp.). Dlatego muszą być przygotowane do efektywnej pracy w tak nieprzyjaznym środowisku przez wiele lat.

Dzięki zastosowaniu naszych dodatków możemy poprawić właściwości mechaniczne i ochronne w taki sposób, aby materiały były znacznie bardziej odporne na korozję i ścieranie, a jednocześnie same mogły wykrywać korozję i zużycie. Dodatkowe funkcjonalności, takie jak samooczyszczanie czy właściwości samonaprawcze, wydłużają cykl życia.

Jednocześnie, stosując mniej nieodnawialnych zasobów wykorzystywanych do procesów galwanicznych dzięki wykorzystaniu naszych produktów, naprawdę możemy coś zmienić w walce o bardziej zielony świat i zrównoważony rozwój.

pl_PLPL

Nullam quis risus eget urna mollis ornare vel eu leo. Aenean lacinia bibendum nulla sed