Surface Functionalisation through Nanoscale Science

PRZEMYSŁ ELEKTRONICZNY & ELEKTRYCZNY

Przemysł elektroniczny cechuje nieustanna zmiana. Intensywnie prowadzone prace badawcze i rozwojowe prowadzą do rozkwitu infrastruktury branży internetowej i telekomunikacyjnej. Nie można tu również zapomnieć o energetyce, budownictwie czy dobrach konsumpcyjnych, które również odpowiadają za wysoki i stabilny popyt na produkty branży.

W sektorze telekomunikacyjnym przedsiębiorstwa są zmuszone do ciągłej ewolucji, by utrzymać konkurencyjność na globalnym rynku. Dobra konsumpcyjne mają być zarówno atrakcyjne wizualnie i funkcjonalne. Obie te nierozłączne cechy muszą być dostępne dla produkcji na dużą skalę.

Co jest potrzebne z naszej strony?

Na pewno doskonałe właściwości antykorozyjne. Co więcej, branża nieustannie poszukuje również obniżenia wagi, grubości i oczywiście kosztów wytwarzania. Jeśli należy nałożyć powłokę na aluminium lub na tworzywa sztuczne, możemy wesprzeć te procesy naszymi nanododatkami, które umożliwiają ograniczenie zużycia nieodnawialnych zasobów oraz pozwalają na zmniejszenie grubości powłoki przy zachowaniu lub polepszeniu dotychczasowych właściwości powłoki.

pl_PLPL

Nullam quis risus eget urna mollis ornare vel eu leo. Aenean lacinia bibendum nulla sed