Surface Functionalisation through Nanoscale Science

Budownictwo & KONSTRUKCJE BUDOWLANE

Branża budowlana kojarzy się zwykle z mnóstwem betonu lub ogromnymi konstrukcjami stalowymi. Jednak to nie wszystko. Jeśli pomyślimy o częściach okien, elementach złącznych, armaturach, futrynach, ościeżnicach, klamkach, bateriach wannowych, grzejnikach, widać jak istotna w tej branży jest również obróbka powierzchniowa.

.

Dbając o estetyczny wygląd elementów wyposażenia domu coraz większe znaczenie ma też świadomość, jak procesy technologiczne wpływają na środowisko naturalne.

Możemy wesprzeć producentów działających w branży budowlanej w poprawie właściwości mechanicznych i dodaniu nowych funkcjonalności do powierzchni. Mogą to być właściwości powłoki, takie jak samooczyszczanie, superhydrofobowość lub przeciwbakteryjne.

Zapewniamy bardzo wysoki poziom ochrony antykorozyjnej powierzchni, a tym samym doskonałą odporność na warunki atmosferyczne.

Dzięki naszym rozwiązaniom produkty mogą być używane dłużej. Co więcej, stosując nasze dodatki, możliwe jest obniżenie zużycia surowców naturalnych co jest korzystne zarówno dla odbiorcy jak i dla środowiska.

Cynkowanie i niklowanie z naszymi dodatkami pozwala na uzyskanie powłok ochronnych o podwyższonej wytrzymałości, a my służymy pomocą w ich implementacji.

pl_PLPL

Nullam quis risus eget urna mollis ornare vel eu leo. Aenean lacinia bibendum nulla sed