Surface Functionalisation through Nanoscale Science

Coat-it to firma, która powstała z myślą o wdrażaniu naukowych rozwiązań w zakresie obróbki powierzchni ze szczególnym uwzględnieniem powłok ochronnych. Dzięki wieloletnim badaniom naukowym i wielu realizowanym projektom badawczym jesteśmy w stanie nadać nowe, ulepszone właściwości powłokom wytwarzanym metodami prądowymi i bezprądowymi. Nasze specjalne dodatki, które uzupełniają skład wybranej kąpieli galwanicznej lub preparatu powłokowego, powstają w złożonym, wieloetapowym procesie chemicznym, którego działanie opiera się m.in. na odpowiednio dobranych nanocząstkach.

Kto za tym wszystkim stoi?

Dr. Eng. Katarzyna Zielińska

Współzałożycielka firmy i pomysłodawca technologii. Katarzyna posiada ponad 10-letnie doświadczenie w pracy nad rozwiązaniami z zakresu nanotechnologii i chemii koloidów. Katarzyna brała udział w wielu projektach badawczych na styku inżynierii, chemii, nauk przyrodniczych i zarządzania. Była członkiem międzynarodowych zespołów naukowych w Polsce, Holandii i Wielkiej Brytanii. Teraz Katarzyna wykorzystuje to międzynarodowe doświadczenie w coat-it.

Dr. Eng. Alicja Stankiewicz

Współzałożycielka firmy i pomysłodawca technologii. Alicja swoją pasję do chemii realizowała m.in. na Politechnice Wrocławskiej i Edinburgh Napier University. Jest członkiem Institute of Materials, Minerals and Mining (IOM3) w Wielkiej Brytanii. Inicjując liczne projekty badawcze Alicja zdobyła doświadczenie w zakresie technologii materiałowych związanych z procesami nanoszenia powłok ochronnych o różnych funkcjonalnościach. Teraz tę pasję i kluczowe zainteresowania realizuje w coat-it.

pl_PLPL

Nullam quis risus eget urna mollis ornare vel eu leo. Aenean lacinia bibendum nulla sed